Proč jsme založili Otužmísta.cz

Otužmísta

Zhruba před rokem jsme s kamarádem Břéťou absolvovali kurz Otužování. Prakticky ihned po kurzu jsme se začali rozhlížet, kde bychom se mohli začít venku otužovat, ale žádný sofistikovanější web jsme nenašli. Ostřílení otužilci určitě znají mnoho míst k otužování ve svém okolí. Ale co začátečníci? Co když jedete na služební cestu, na dovolenou nebo jen na víkend navštívit své přátele?

Rozhodli jsme se jako noví nadšenci takové stránky založit. Stránky, kde si každý během chvilky najde svoje místo na otužování – svoje otužmísto. Aby se stránky nestaly jakýmsi seznamem otužmíst, které přidává a spravuje pár vyvolených nadšenců, řekli jsme si, že tuto možnost dáme všem. Na pár kliků si takové otužmísto se základními informacemi může přidat každý. Díky tomu se dozvíte, jak otužmísto vypadá, jaký je vstup do vody a mohli se případně na plánované otužení správně vyzbrojit.

Ke každému otužmístu pak budeme moci všichni přidávat informace z jednotlivých otužení, jako jsou teplota vzduchu, vody atd.

Články

Na stránkách jsme také připravili možnost pro všechny, kdo se chtějí podělit o své zkušenosti s otužováním, napsat svůj vlastní článek pod svým jménem. Články se mohou týkat rad a postřehů pro začátečníky, čemu se mají vyvarovat a na co se například zaměřit. Zajímavé by mohly být články s dopadem otužování na zdraví – ať už s pozitivním či negativním dopadem. Pokud někdo provozuje zajímavé dýchací metody ať, už před či po otužování, bylo by dobré se svými zkušenostmi s námi otužilci podělit. Mohou se zde také recenzovat některé z vydaných knih o otužování. Záleží opravdu na nás všech, o čem se zde budeme dočítat.

Pokud se rozhodnete aktivně otužmístem či článkem přispět, děkujeme předem za všechny otužilce.

Všem otužilcům přejeme krásný den!

Bohy a Břéťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *